Prowadzimy sprzedaż

Kas fiskalnych firmy POSNET, CB, anten, komputerów, laptopów, drukarek, monitorów.
TELEWIZJA NA KARTE

Owocna Współpraca

Ile lat Korzystasz z naszych usług? 2, 3, 4 lata a może więcej, Przyjdz już dziś a przedstawimy dla Ciebie nową oferte.

Usługi serwisowe

Prowadzimy usługi serwisowe systemów alarmowych, telewizji przemysłowei CCTV, naprawa kompóterów, laptopów, drukarek.

Alarmy

Systemy alarmowe i antywłamaniowe

Wzrastająca liczba przestępstw stwarza poczucie zagrożenia, skłaniając nas do poszukiwania metod ochrony. Pojawiające się coraz nowsze i większe zagrożenia stwarzają potrzebę tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa. Stosowane środki bezpieczeństwa są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Odchodzi się już od ochrony fizycznej i mechanicznej zastępując rozbudowanymi systemami elektronicznymi.

Zadaniem systemów alarmowych jest wykrycie włamania lub sytuacji zagrożenia i zaalarmowanie odpowiednich służb lub właściciela. System alarmowy zniechęca do podjęcia prób kradzieży, a w przypadkach włamania pozwala zminimalizować jego skutki. Systemem alarmowym steruje centrala do której podłączone są pozostałe elementy systemu: czujniki, manipulatory lub sterowniki radiowe i sygnalizatory.
Istotą dobrze zaprojektowanej instalacji alarmowej jest właściwe rozmieszczenie czujników i takie skonfigurowanie aby skutecznie zabezpieczały newralgiczne punkty budynku i otoczenia. Prawidłowo skonfigurowany system pozwala na wykrycie każdej próby włamania lub sabotażu. Podział na strefy i grupy użytkowników ułatwia kontrolę nad systemem. Zastosowanie czujników już na dojściach do tych stref zapewni jeszcze szybszą reakcję zanim dojdzie do próby włamania.

Systemy alarmowe dają możliwości:
- integracji z nadrzędnymi systemami zarządzania i innymi systemami ochrony
- archiwizacji wszystkich zdarzeń i wykonywanych operacji w systemie
- zdalnego sterowania i nadzorowania
- automatycznego uzbrajania i rozbrajania
- programowania wyjść przekaźnikowych sterowanych zegarem